Hizmetler

  • Kilo alma, verme ve koruma programları

  • Hastalıklarda beslenme programları

  • Gebelik döneminde beslenme programları

  • Emziklilik döneminde beslenme programları

  • Çocuk beslenmesi programları

“Daha sağlıklı ve fit günlere...”

Merhaba! Ben Duygu Çetin.

Hatay Antakya'da doğdum. İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Hayatımı her zaman sağlık alanında bir meslek üstüne kurmak istedim ve en doğru kararın diyetisyen olmak gerektiğine karar verip bu sürece başladım. İnsanlarla iç içe olabileceğim, samimi, oldukça hayatin içinde olan ve beni anlatan bir meslek olduğunu düşünüyorum.


Beslenmenin sadece yemek yemekten ibaret olmadığını, ruh ve beden sağlığının iyileştirilmesi ve devam ettirilmesinde çok önemli bir etken olduğunun bilincinde olarak hizmet vermekteyim. Sizlere bunu gösterebilmek ve beslenmeye karşı bakış açınızı değiştirip, örnek olabilme amacıyla Instagramda "sagliklibeden" hesabını açtım ve düzenli olarak beslenme paylaşımları (fit tarifler, öğünler, beslenme bilgileri) yapmaktayım.


Beslenme ve dİyet alanında çeşitli eğitimlere katılıp, kitaplar okumaya devam ediyorum. Kendimi beslenme ve diyet alanında daha fazla geliştirip sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmalarıma devam etmekteyim.

Beslenmeye karşı bakış açınızın sağlığınız üzerindeki önemini farkettiğiniz, daha sağlıklı ve fit günlere...

Sevgiler

Contact Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac nunc elit. In vel elit eu sapien vestibulum gravida nec in augue. Phasellus eget tempor massa.

Contact Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac nunc elit. In vel elit eu sapien vestibulum gravida nec in augue. Phasellus eget tempor massa.